Authentic Mommy

O kariére a materstve

Mnoho známych kamarátiek mamičiek sa o materstve vyjadruje, že počas tohto obdobia ich sebavedomie kleslo a majú strach aj z návratu do práce. Veľakrát si prácu musia hľadať nanovo a po troch rokoch na materskej si prestávajú veriť. 

Ja som mamička poprvé – v tridsiatich. Verím, že toto obdobie môže pre Vás naopak znamenať šancu navrátiť sa k Vašim koníčkom alebo k tomu, čomu ste popri práci nemali čas a odkladali na neurčito. A možno za tento čas si uvedomíte i viacej svoje vlastné ja a akým smerom sa chcete ďalej uberať.

Ako autorka blogu AuthenticCareer.cz, kde som písala pre mladých ľudí o uplatnení sa na trhu práce, verím, že táto stránka bude pre Vás inšpiráciou – jednak ako sa pripraviť na materstvo, ako toto obdobie vyzerá a ako ho môžte využiť plnohodnotne, aby ste boli schopná sa navrátiť do práce sebavedomo a bez starostí. Zároveň sa tu s Vami podelím i o kus mojich záľub, ktoré vďaka materstvu môžem teraz plne rozvíjať.

O materstve sa tiež hovorí, že nič iné nerobíte len kŕmite, prebalujete a varíte, tak sa tu aspoň z času načas podelím i o tie moje recepty. 

Prajem príjemné čítanie!
Erika